Za co jesteśmy wdzięczni: Nasi pacjenci

Gdy otacza nas kolejna piękna jesień Tennessee, przypominamy sobie, że weszliśmy w sezon Dziękczynienia. Rok 2020 przyniósł wyjątkowe wyzwania, ale także wiele błogosławieństw. W Allied Eye, jedną z rzeczy, za które jesteśmy najbardziej wdzięczni są nasi pacjenci. Bez Was dosłownie nie moglibyśmy istnieć!

Niezależnie od tego, czy przychodzicie Państwo do nas regularnie po pomoc w problemie ze wzrokiem, czy tylko wtedy, gdy nadchodzi czas na coroczne badanie, każdy z Państwa wnosi do naszej praktyki coś wyjątkowego. Być może o tym nie myślicie, ale tak wielu z Was sprawia, że uśmiechamy się, gdy widzimy Wasze nazwisko w grafiku wizyt. Szczerze cieszymy się na czas, który możemy spędzić z Wami, słuchając o Waszym życiu, gdy pomagamy Wam widzieć wyraźnie, byście mogli cieszyć się nim w pełni.

Praca w zawodzie lekarza może być czasami trudna. Nigdy nie jest łatwo powiedzieć pacjentowi, że stoi przed poważną diagnozą lub że zbliżamy się do końca listy opcji, aby mu pomóc. Jesteśmy jednak naprawdę pełni podziwu dla poziomu optymizmu i odwagi, jaki dostrzegliśmy u tak wielu naszych pacjentów. Wasza siła motywuje nas do stawiania czoła własnym wyzwaniom i jesteśmy wdzięczni za pozytywny przykład, jaki dajecie.

Większość z nas pracuje w tej dziedzinie, ponieważ pomoc innym daje nam satysfakcję. Trudno wyjaśnić radość, jaką odczuwamy, gdy twarz pacjenta rozświetla się za nową parą okularów lub gdy pacjent z zaćmą wraca, aby powiedzieć nam, że implanty soczewek dr Matzkina zapewniły mu najlepszy wzrok w życiu. Wspaniały wzrok jest jednym z najcenniejszych darów w życiu i to zaszczyt być częścią tworzenia go dla tak wielu wspaniałych ludzi!

Dziękujemy za zaufanie do nas z opieki nad oczami. To naprawdę nasza przyjemność, aby służyć Ci.

Niech ten sezon będzie pełen szczęścia, obfitości i dobrego zdrowia.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!


Testimonials pacjenta w tym sezonie wakacyjnym

"Sprawny proces check in, lekarz był profesjonalny i zapewnił wiele wglądu w moją diagnozę. Personel był zorientowany na obsługę klienta i można powiedzieć, że mają silne przywództwo". - Andrew Slezak "Miałem dzisiaj moją pierwszą wizytę w Allied Eye na Shallowford Rd. Chattanooga, Tennessee. Każda osoba, z którą się spotkałem była przyjazna i pouczająca. Każda procedura została dokładnie wyjaśniona. Miałam bardzo przyjemną wizytę i na pewno będę polecać Allied Eye innym. Dziękuję za gościnność". - Jenn Jenn "Allied Eye ma najbardziej przez i staranne badania oczu. Moje oczy nigdy nie czuły się lepiej dzięki okularom, które przepisali. Nosiłam okulary przez całe moje życie i są one zdecydowanie lepsze od innych dostawców, z których korzystałam. Podoba mi się, że dr Matzkin jest wykwalifikowany, aby dbać o moje oczy w miarę starzenia się. Jeśli szukasz dostawcy usług okulistycznych na długi czas, nie znajdziesz nikogo lepszego niż Allied Eye. A ich sklep optyczny ma szeroki wybór ramek. Najnowsze style i przyjazne dla budżetu - znajdziesz je tam". - Allison Wilson "Dr Matzkin, Powiedziano, że charakter osoby może być określony przez towarzystwo, które utrzymuje. Szanowny Panie, wokół Pana zgromadzono oddane zespoły biegłych, profesjonalnych i uprzejmych członków. Te cechy wykazywała każda osoba, która sprawiła, że moja ostatnia operacja była udana i przyjemna. Zwłaszcza ci, z którymi miałem bezpośredni kontakt, ale co musi być wiele więcej za kulisami. Czystość obiektu, utrzymanie i zaopatrzenie przychodzą na myśl. Będę miał nadzieję, że moje odczucia odnoszą się do każdego z nich. Dziękuję, Sir". - William Bryant "Myślałem , że mój wzrok odchodził! Dr Matzkin zapewnił mnie, że to nie stanie się na Jego zegarku....Poprawił rzeczy, których moje oczy potrzebowały! Życie jest piękne, a świat jest pełen takich pięknych kolorów i mogę znowu prowadzić samochód w nocy. Dziękuję Ci Dr Matzkin za to, że pozwoliłeś Bogu użyć Cię do przywrócenia moich oczu!!!! Dziękuję." - Margo Jeffery Jeśli chciałbyś przeczytać i obejrzeć referencje Allied Eye, kliknij ten link: https://www.alliedeye.com/testimonials

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon:530-246-126

Email: mail@czesci-motor.pl
 

 

Witamy

Witamy na naszej stronie poświęconej oczom i ich wysiłkowi w codziennej pracy przed komputerem. Mamy nadzieję, ze rzetelnie opracowywane artykuły okażą się przydatne i pomocne.