Poznaj naszego nowego optometrystę! Dr. Kelly Herron, O.D.


Dr Matzkin i personel Allied Eye z przyjemnością witają nowego optometrystę w zespole! Dr Kelly Herron niedawno przeniosła się do Chattanooga z Atlanty i jest podekscytowana rozpoczęciem tego nowego rozdziału w swoim życiu. Jest certyfikowanym optometrystą, który szczególnie lubi wyzwania związane z leczeniem chorób oczu. Jej życiorys zawodowy można przeczytać tutaj. Zapraszamy dozapoznaniasię z wywiadem z dr Herron.

Co doprowadziło Panią do kariery w optometrii?

Pracowałam na pół etatu jako technik okulistyczny podczas zdobywania mojego licencjatu z biologii na Central Connecticut State University. Bardzo podobała mi się ta praca i to właśnie sprawiło, że postanowiłam zostać optometrystką.

Co najbardziej lubisz w swoim zawodzie?

Lubię wszystko, co robię. W optometrii mamy medyczną stronę rzeczy i refrakcyjną stronę rzeczy. Satysfakcjonujące jest dopasowywanie ludziom soczewek korekcyjnych, które pomagają im lepiej widzieć (to jest strona refrakcyjna), ale naprawdę ekscytuje mnie medyczna strona optometrii!

Jakie było Twoje doświadczenie podczas uzyskiwania doktoratu z optometrii?

Po uzyskaniu tytułu licencjata, myślę, że większość ludzi uznałaby pomysł czterech kolejnych lat szkoły za zniechęcający. Ale to nie ja - naprawdę uwielbiam się uczyć! Więc, byłem podekscytowany kontynuacją mojej edukacji. Moje rotacje w Salus University były ciężkie na medycznej stronie optometrii, a ja również staż w różnych ośrodkach medycznych VA. Uwielbiałam pracę z weteranami - byli wspaniałymi pacjentami! Bardzo podobało mi się moje doświadczenie po szkole licencjackiej.

Gdzie byłeś przed rozpoczęciem pracy w Allied Eye?

Zanim dołączyłem do Allied Eye, ukończyłem swoją rezydenturę w zakresie chorób oczu w Omni Eye Services w Atlancie. Byliśmy dużym centrum referencyjnym. Oznacza to, że otrzymywaliśmy tylko pacjentów o skomplikowanej sytuacji. Wielu z naszych pacjentów było po zabiegach chirurgicznych; byli to pacjenci, z którymi lekarze nie wiedzieli, co zrobić. Widziałem tam wiele ciekawych rzeczy!

Jak się czujesz mieszkając w Chattanooga?

Chattanooga bardzo mi odpowiada! To takie fajne, małe miasto. Nie wiedziałem czego się spodziewać, ale wszystko po prostu wpadło na swoje miejsce. Dorastałam w małym mieście i zawsze chciałam mieszkać w dużym mieście. Mieszkanie w Atlancie w pewnym sensie spełniło to moje pragnienie.

W Chattanooga masz dobrą równowagę między życiem wiejskim i miejskim. Uwielbiam to, że jestem tak blisko natury, ale jednocześnie mogę cieszyć się rzeczami, które lubię w mieście. Pod pewnymi względami COVID-19 ułatwił mi dużą przeprowadzkę, ponieważ ograniczenia ograniczały ilość czasu, jaki mogłam spędzić z przyjaciółmi w Atlancie.

Co lubisz robić w wolnym czasie?

Uwielbiam jazdę konną i piesze wycieczki i cieszę się, że będę mógł cieszyć się tymi rzeczami tutaj w Tennessee. Uwielbiam podróżować i lubię chodzić na plażę.

Czy możesz podzielić się kilkoma zabawnymi faktami o sobie?

Moim absolutnie ulubionym jedzeniem jest pizza - mogłabym ją jeść codziennie. Jestem w 50% Finem, a Praga jest zdecydowanie moim ulubionym miastem, które miałem przyjemność odwiedzić. Dorastałam z dwoma końmi, które nazywały się Joey i Mister. Moje trzy najlepsze przyjaciółki znam od pierwszej klasy (Lauren, Amy i Bri). Mam również siostrzenicę i siostrzeńca, Emmę i Jadena, których kocham i którzy są tak bardzo zabawni!

Dr Kelly Herron jest pasjonatką zapewniania wysokiej jakości opieki okulistycznej każdemu pacjentowi, którego spotyka i cieszy się na myśl o zapewnieniu wyjątkowej obsługi naszym pacjentom. Jeśli chcesz umówić się na kolejne badanie wzroku z dr Herron, zadzwoń do nas pod numer 423-855-8522. Witamy Dr. Herron! ✨

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon:530-246-126

Email: mail@czesci-motor.pl
 

 

Witamy

Witamy na naszej stronie poświęconej oczom i ich wysiłkowi w codziennej pracy przed komputerem. Mamy nadzieję, ze rzetelnie opracowywane artykuły okażą się przydatne i pomocne.