Jak zmaksymalizować korzyści z FSA/HSA

Użyj go. Don't Lose It!

Nadszedł grudzień! Nadszedł sezon na sprawdzenie swoich kont FSA/HSA ( Flexible Spending and Health Savings Accounts) i zamienienie pozostałych dolarów na coś nowego. Zapracowałeś na te korzyści, więc zaplanuj ich wykorzystanie zanim przepadną!

Te przedpłacone dolary zwykle tracą ważność 31 grudnia, więc jeśli ich nie użyjesz, stracisz je. Sprawdź u swojego pracodawcy, ponieważ niektórzy oferują okres karencji, który przedłuża korzyści do 15 marca. Należy pamiętać, że kwota, którą można przenieść jest zwykle ograniczona do 500 dolarów.

Ze względu na ograniczenia COVID-19, może się okazać, że Twoje pozostałe saldo 2020 FSA/HSA jest większe niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to szczególnie prawdopodobne, jeżeli pandemia spowodowała, że opuściłeś rutynowe wizyty lekarskie w ciągu roku.

Wizyta w Allied Eye w tym miesiącu to świetny sposób, aby upewnić się, że żadne z Twoich świadczeń nie zostanie zmarnowane. Twoje dolary FSA/HSA mogą być wykorzystane na badania wzroku, które mogłeś zawahać się zaplanować wcześniej w tym roku. Można je również wykorzystać na zakup nowych okularów lub kontaktów dla siebie i członków rodziny.

Nawet jeśli jesteś na bieżąco z badaniami i soczewkami korekcyjnymi, możesz sprawić sobie prezent, kupując w końcu okulary przeciwsłoneczne na receptę, o których myślałeś przez cały rok. Możesz też przekonać się, jak bardzo ułatwisz sobie pracę lub zakupy online dzięki soczewkom filtrującym niebieskie światło.

Zadzwoń lub wyślij SMS-a już dziś i umów się na wizytę z naszym optometrystą, dr Kelly Herron. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Twojego zdrowia i bezpieczeństwa podczas pandemii COVID-19 poprzez zachowanie następujących środków ostrożności:

  • Wymaganie noszenia masek przez cały czas w naszej placówce
  • Wirtualna odprawa przez telefon lub sms z parkingu
  • Wzmożone czyszczenie i dezynfekcja pokoi egzaminacyjnych, krzeseł i całego sprzętu pomiędzy każdym pacjentem
  • Kontrola temperatury całego personelu i pacjentów po wejściu do budynku
  • Kwestionariusz zdrowotny COVID-19 codziennie dla wszystkich pracowników i pacjentów przy wejściu do budynku
  • Ograniczenie siedzenia w poczekalni, aby zapewnić 6 stóp między każdym pacjentem

Zadzwoń lub napisz do naszego zespołu specjalistów w dziedzinie okulistyki, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz umówić się na wizytę! (423) 855-8522.

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon:530-246-126

Email: mail@czesci-motor.pl
 

 

Witamy

Witamy na naszej stronie poświęconej oczom i ich wysiłkowi w codziennej pracy przed komputerem. Mamy nadzieję, ze rzetelnie opracowywane artykuły okażą się przydatne i pomocne.