Modne okulary w biurze.

Trendy modowe zmieniają się również w kształtach i kolorach oprawek.

Wybór oprawek do okularówCały czas coś się zmienia, coś trwa dłużej lub krócej, coś pasuje bardziej do szkoły, a coś bardziej do biura. Standardowe stanowisko pracy w biurze jest obecnie jednoznacznie kojarzone z komputerem, ciężko wyobrazić sobie jakiekolwiek biuro bez komputera. Wobec tego po pewnym czasie okulary w biurze stają się koniecznością. Jak być modnym w okularach? Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni typ dla nas, tak by równocześnie spełniały swoją funkcję? Wybierając oprawki, przemyślmy dobrze również wybór szkieł. Biura to typowe pomieszczenia gdzie ilość kurzu jest znacznie wyższa niż przeciętna, używana klimatyzacja nie sprzyja nawilżaniu oka, odblaski i refleksy monitorów rozpraszają i męczą wzrok, a zwiększone promieniowanie elektromagnetyczne przyciąga jeszcze większą ilość pyłków do nas.

W delikatny sposób możemy temu zaradzić kupując szkła ze specjalną powłoką, które powinien doradzić nam profesjonalny optyk. Możemy dobrać szkła antyrefleksyjne- zredukują odblaski monitora, co zmniejszy napięcie wzroku, z powłoką antystatyczną – zmniejszą przyciąganie pyłków przez okulary, co ważne jest dla alergików. Technologia wykonania szkieł idzie cały czas do przodu, w salonach optycznych pojawiają się nowości które pomagają zwiększyć komfort pracy przy komputerze i jakość widzenia. Warto zadbać również o odpowiednie nawilżenie oczu – zaczerwienione i piekące oczy nie dodadzą nam elegancji i powagi. Na rynku jest dostępnych wiele preparatów, które nawilżają oczy i zmniejszają efekt piasku pod powiekami, jaki mamy po wielu godzinach spędzonych na wpatrywaniu się w ekran komputera. W biurach oprawki okularów nie mogą być zbyt ekstrawaganckie, powinny być dopasowane do całości stroju. Jednak powinny być dopasowane do kształtu twarzy i wieku danej osoby. Odpowiednie oprawki mogą dodać lub odjąć lat w zależności czego oczekujemy.

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon:530-246-126

Email: mail@czesci-motor.pl
 

 

Witamy

Witamy na naszej stronie poświęconej oczom i ich wysiłkowi w codziennej pracy przed komputerem. Mamy nadzieję, ze rzetelnie opracowywane artykuły okażą się przydatne i pomocne.